• Home
  • Příběh Tea Juřeny

Příběh Tea Juřeny

,,Zázraky se dějí a Váš syn je toho přímým důkazem’’

Tato slova jsme slyšeli hned několikrát, ano, v tomto případě se jedná o našeho desetiměsíčního chlapečka Teodora, který přežil nemožné.

Doma jsme měli úplně zdravé miminko, pak přišly Vánoce 2022 a s tím spojené tři dny vysokých horeček, které stačily k tomu, abychom skončili v nemocnici, kde se nám obrátil život vzhůru nohama.

Po nástupu do nemocnice začala řada vyšetření, které mimo pozitivního covidu, zánětu ucha a sepse potvrdily, že ho napadl pneumokok a velmi vážně mu poškodil jeho zcela zdravé srdíčko. V tu chvíli se nám zhroutil celý svět.

Po asi třech týdnech, kdy bojoval v Brně o život na anesteziologickém resuscitačním oddělení s téměř nefunkčním srdíčkem, plícemi a řadou jiných infekcí, které se na něj skrze jeho oslabenou imunitu doslova nalepily, byl převezen do nemocnice Motol v Praze k akutní operaci srdce.

Po této velmi náročné a rizikové operaci, kterou zvládl, statečně bojuje dál a nyní ho čeká dlouhý proces rekonvalescence. Bohužel to vše neskončilo u jedné operace, ale do budoucna ho čeká ještě několik reoperací srdíčka a následných rekonvalescencí, takže celkový proces bude Teodor v průběhu života absolvovat ještě několikrát.

Moc vám tímto děkujeme za jakoukoliv pomoc pro našeho malého bojovníka, strašně si toho vážíme…

Sledujte nás na sociálních sítích

KONTAKT

Jakub Kohoutek

zakladatel spolku

+420 775 941 506

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SÍDLO

Brno - Staré Brno, Nové sady 988/2

IČO: 03720730

číslo účtu: 2800727944/2010

DŮLEŽITÉ ODKAZY

Designed by Weboo s.r.o.